Breaking News
 |  | 

Inne

Pierwsza maska do włosów marki Schwarzkopf

img-responsive

Planując koloryzację włosów zwracamy uwagę przede wszystkim na efektywność tego zabiegu, ponieważ zależy nam na zmianie wizerunku. Nie zawsze jednak możemy liczyć na zadowalające skutki.
Drugim aspektem, na którym się skupiamy jest wygoda i czas.
Gdy nie chcemy korzystać z usług fryzjera, gdy nie ma nam kto pomóc, z pomysłem wychodzi nam marka Schwarzkopf produkując Color Mask Schwarzkopf – czyli farbę w formie maski nakładanej na włosy.
Jeśli szukasz trwałego, intensywnego koloru i wyjątkowej pielęgnacji nawet w zaciszu domowym – ten produkt jest dla ciebie.
Jest to pierwsza taka farba marki Schwarzkopf, wyróżnia ją bardzo łatwy i przyjemny sposób aplikacji. Dzięki dołączonemu słoiczkowi, możemy bez trudu połączyć składniki Color Mask, uzyskując odżywczą maskę, o subtelnym zapachu, którą łatwo nakłada się na włosy.

Color Mask jest to innowacyjny produkt, stworzony do samodzielnej koloryzacji.

Charakteryzują ją trzy cechy:

  1. Łatwa aplikacja.
  2.  Potrójna pielęgnacja.
  3. Maksymalny efekt.

O aplikacji i efekcie już wiemy, na czym natomiast polega potrójna pielęgnacja?
W opakowaniu znajdziemy trzy składniki, które spełniają określone zadania w naszej koloryzacji oraz – co ważne – pielęgnacji włosów:

  • krem koloryzujący – zawierający aktywny kompleks amino-proteinowy, który wzmacnia włókna włosów,
  • krem rozwijający – w nim znajduje się kompleks wygładzający, który ułatwia rozczesywanie,
  • odżywka – zawiera ona kompleks olejkowo-witaminowy, zapewniający uczucie gładkich jak jedwab włosów.

Dzięki potrójnej pielęgnacji nasze włosy będą odżywione i zadbane, niewiarygodnie miękkie w dotyku, a ponadto odżywka nadaje im piękny, subtelny zapach.

Color Mask jest dostępna w sklepach od 2013 roku w 18 odcieniach: jasny perłowy blond, kasztanowy brąz, jasny naturalny blond, mahoniowy brąz, popielaty blond, głęboki nugat, średni blond, złoty brąz, ciemny złoty blond, średni brąz, ciemny blond, ciemny brąz, jasny złoty brąz, ciemny kasztan, jasny miedziany brąz, brązowa czerń, jasny brąz oraz czerń.

pierwsza-maska-do-wlosow-marki-schwarzkopf

ABOUT THE AUTHOR