Breaking News
 |  | 

Inne

Losowania Mulltilotka – co warto wiedzieć?

img-responsive

Multilotek to dość znana gra Totalizatora Sportowego. Obecnie ta gra nosi nazwę Multi Multi, jednak jej podstawowe zasady właściwie się nie zmieniły. Gdzie można znaleźć wyniki losowań i w jaki sposób można typować zwycięskie numery?
W przypadku gry Multi Multi do wygrania nagrody pierwszego stopnia konieczne jest skreślenie dziesięciu liczb. Aby jednak kupon brał udział w losowaniu można wytypować nawet tylko jedną liczbę. Należy jednak pamiętać, że w takim przypadku cena zakładu jest taka sama. Dodatkową możliwością, która nie pojawia się w starszej wersji gry, jest tak zwane Multi Multi Plus. Plusem jest liczba wylosowana jako ostatnia. Prawidłowe wytypowanie tej liczby daje możliwość znacznego pomnożenia wygranej.

 

Gracze typując liczby do Multi Multi często korzystają ze statystyk. Najczęściej losowane liczby Multi Multi można znaleźć na przeznaczonej do tego typu stronie internetowej. Można także wytypować je samodzielnie, korzystając z bazy wyników tej gry. Obecnie niewiele jest osób, które samodzielnie spisują wyniki gry i wyliczają tak zwane gorące liczby. Bez względu na to, czy korzysta się z gotowego rozwiązania, czy też z samodzielnych obliczeń należy pamiętać, że w grach liczbowych nie ma żadnej metody, która dawałaby stuprocentową gwarancję wygranej.

 

losowania-mulltilotka-co-warto-wiedziec

ABOUT THE AUTHOR