Breaking News
 |  | 

Fitness sport i zdrowie

Z zieloną herbatą waga sama spada!

img-responsive

Nie od dziś wiadomo, iż napary mają wpływ na sylwetkę oraz samopoczucie. To naturalna metoda, aby utrzymać swoje ciało w świetnej kondycji. Zastanawiając się, czy zielona herbata odchudza, mamy twierdzącą odpowiedź. Zawarte w niej katechiny są odpowiedzialne za spadek masy ciała.

Herbata jednak nie może być traktowana jako jedyne źródło walki z nadwagą. Aktywność jej działania uzależniona jest od prawidłowej diety oraz wysiłku fizycznego. Wspomaganie odchudzania za pomocą naparu daje zauważalne efekty wraz ze zdrowym trybem życia, jednak to duet nierozłączny i warto o tym pamiętać. Zieloną herbatę dodaje się ją do różnych suplementów i reduktorów tłuszczu. Już sam jej widok w składzie aptecznych specyfików powinien dać do myślenia każdemu, kto nie wierzy w moc herbaty.

Oprócz korzyści w postaci pozbycia się nadmiaru tłuszczu zaobserwować można również zdrowotny wpływ na cały organizm. Oczywiście zielona herbata odchudza, jeśli jest parzona kilka razy dziennie. Jedna filiżanka będzie miała pozytywny udział w ochronie organizmu i dostarczeniu pobudzającej kofeiny, jednak nie wpłynie ona znacząco na wygląd ciała.

z-zielona-herbata-waga-sama-spada

ABOUT THE AUTHOR